Álláshirdetés: Régészeti álláslehetőség Kecskeméten | Magyar Régész Szövetség
tagtoborzo

Álláshirdetés: Régészeti álláslehetőség Kecskeméten

2018. 05 30. szerda, 10:41

Két fő régésztechnikust keres a Kecskeméti Katona József Múzeum, terepi munkavégzésre. A feladat elsősorban terepi, ásatási dokumentáció készítése és esetenként bontómunka lenne.

Amit nyújtunk:

- Fiatal, rugalmas, jó fej csapat (ez tényleg így van, nem csak marketing!)
- Elsőrangú munkakörnyezet
- Korrekt bérezés (tényleg!)
- Ha mindenkinek bejön a dolog, több éves fix szerződés
- Egy dinamikusan fejlődő város és megye, sok és nagyon változatos projektekkel
- Fejlődési lehetőség a régészet és a múzeumi szféra területein

Amit elvárunk:

- Munkabírás
- Csapatmunka

Ami komoly előny:

- ’B’ kategóriás jogosítvány
- Terepi tapasztalat

Amennyiben úgy érzed, hogy rád van szükségünk, akkor küldd el az önéletrajzodat Wilhelm Gábor megyei régészeti koordinátor részére a wilhelm@kkjm.hu email címre és jelentkezünk!

Nyitólap / Hírek / Szakmai hirdetmények /

Segítség, nem
tudok belépni!